mgr inż. Wojciech Krawczyk

Wojciech KRAWCZYK jest doktorantem na Wydziale Leśnym URK zajmującym się wykorzystaniem danych teledetekcyjnych do monitorowania lasów. Aktualnie jego badania skupiają się na wykorzystaniu fuzji aktywnych i pasywnych satelitarnych danych teledetekcyjnych do monitorowania dynamiki zmian drzewostanów. Jest absolwentem Wydziału Leśnego URK (2021 r., specjalizacja Geoinformacja w Leśnictwie). Był zaangażowany w analizy danych teledetekcyjnych w projektach naukowych i zleconych pracach. Jego doświadczenie dydaktyczne obejmuje naukę rozwiązań Mobile GIS dla zastosowań środowiskowych i planistycznych oraz naukę podstaw geoinformacji i teledetekcji. Ponadto pracował przy opracowaniu materiałów dydaktycznych dla terenowych projektów GIS, a także pomagał studentom w badaniach prowadzonych w ramach Koła Naukowego Leśników.